Sprawy pilne z życia przedszkola

Szanowni Rodzice,

poniżej przekazuję Państwu informacje dotyczące Psychologicznego Centrum Wsparcia dla uczniów, rodziców i nauczycieli.

Psychologiczne Centrum Wsparcia 2021 v4

Ponadto na stronie http://edukacja.warszawa.pl/ dostępne są informacje o innych działaniach w zakresie pomocy psychologiczno-pedagogicznej podejmowanych przez m.st. Warszawę dla mieszkańców dzielnicy.

Szanowni Państwo

W związku z pęknięciami skóry na rączkach dzieci, postanowiliśmy zmienić mydło. Poniżej przedstawiam Państwu specyfikację nowego mydła.

Informacja o produkcie H-Line Hipoalergiczne mydło w płynie POPR

Szanowni Państwo,

W związku z problemami skórnymi na rączkach dzieci obok przedstawiam stanowisko producenta mydła które stosujemy od lat.

Z poważaniem, Joanna Konowrocka.

Zwracam się z prośbą o rozwagę i cytując sanepid „ dla czystej przyzwoitości” pozostawienie dzieci w domu, które miały kontakt z osobą zakażoną, a na które nie została nałożona kwarantanna.

Bardzo proszę o stosowanie się do wytycznych. Jako Dyrektor placówki ( załącznik nr 5 do procedury przyprowadzania i odbierania dzieci w czasie pandemii koronawirusa), mając na uwadze bezpieczeństwo każdego dziecka, jak i całego personelu  będę zmuszona odsyłać dzieci do domu.

Wytyczne_GIS_przedszkola_i_żłobki-V_aktualizacja